Sprzątaczka / Pracownik Serwisu Sprzątającego Komorniki

1 zdjęcie
2250.00 PLN
ID #241
Opublikowany 2 miesięcy temu
Jako Grupa Kapitałowa Hunters działamy na Polskim rynku od 25 lat, zawsze stawiamy na profesjonalizm i jakość świadczonych usług. W związku z nieustannym rozwojem aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO

Miejsce pracy: Komorniki
praca 6-14 od poniedziałku do piątku

zapewniamy dojazd z Kościana

Obowiązki:
-dbałość o utrzymanie czystości powierzchni
-zbieranie śmieci oraz wszelkich nieczystości
-uzupełnianie na bieżąco środków czystości
-przestrzeganie procedur związanych z utrzymaniem czystości obiektu

Wymagania:
-mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
-umiejętność pracy pod presją czasu
-dyspozycyjność
-zaangażowanie, sumienność oraz dokładność

Oferujemy:
-zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-możliwość zatrudnienia na dłuższy okres czasu
-niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

607-073-788

Jako Zakład Pracy Chronionej zatrudniamy również osoby niepełnosprawne.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o umieszczenie w treści aplikacji poniższej klauzuli zgody. Aplikacje nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji.

Prosimy o zawarcie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celach niezbędnych dla przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu realizacji procesu obecnej rekrutacji, przez Hunters Sp. z o.o., Hunters Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Al. Jerozolimskie 151/4U kod. 02-326, Zone Hunters Sp. z o.o. Sp. K., Green Hunters Sp. z o.o. Sp. K., Blue Hunters Sp. z o.o. Sp. K., Human Hunters Sp. z o.o. Sp. K. Holding Hunters sp. z o.o. Sp. K. z siedzibami w Grodzisku Wielkopolskim przy ul. Bukowskiej 114 kod. 62 – 065 oraz Logistics Hunters Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Stęszewie przy ul. Poznańskiej 3/1 kod. 62-060. Wszystkie Spółki zgodnie z RODO występują w Grupie przedsiębiorstw, gdzie Hunters Sp. z o.o. jest Spółką kontrolującą – wiodącą, a pozostałe są spółkami kontrolowanymi – zależnymi. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jestem świadomy/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych poprawiania ich oraz żądania usunięcia. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.

W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celach niezbędnych dla przeprowadzenia przyszłego procesu rekrutacji przez Hunters Sp. z o.o Hunters Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Al. Jerozolimskie 151/4U kod. 02-326, Zone Hunters Sp. z o.o. Sp. K., Green Hunters Sp. z o.o. Sp. K., Blue Hunters Sp. z o.o. Sp. K., Human Hunters Sp. z o.o. Sp. K. Holding Hunters sp. z o.o. Sp. K. z siedzibami w Grodzisku Wielkopolskim przy ul. Bukowskiej 114 kod. 62 – 065 oraz Logistics Hunters Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Stęszewie przy ul. Poznańskiej 3/1 kod. 62-060. Wszystkie Spółki zgodnie z RODO występują w Grupie przedsiębiorstw, gdzie Hunters Sp. z o.o. jest Spółką kontrolującą – wiodącą, a pozostałe są spółkami kontrolowanymi – zależnymi.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jestem świadomy/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych poprawiania ich oraz żądania usunięcia. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga mojej wyraźnej zgody.”

KLAUZULA INFORMACYJNA REKRUTACJI

Zgodnie z wymogami zawartymi w art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016) dalej RODO informuję, że Administratorami Pani/Pana Danych Osobowych w naszej Organizacji są: Hunters Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Al. Jerozolimskie 151/4U kod. 02-326, Zone Hunters Sp. z o.o. Sp. K., Green Hunters Sp. z o.o. Sp. K., Blue Hunters Sp. z o.o. Sp. K., Human Hunters Sp. z o.o. Sp. K. Holding Hunters sp. z o.o. Sp. K. z siedzibami w Grodzisku Wielkopolskim przy ul. Bukowskiej 114 kod. 62 – 065 oraz Logistics Hunters Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Stęszewie przy ul. Poznańskiej 3/1 kod. 62-060. Wszystkie Spółki zgodnie z RODO występują w Grupie przedsiębiorstw, gdzie Hunters Sp. z o.o. jest Spółką kontrolującą – wiodącą, a pozostałe są Spółkami kontrolowanymi – zależnymi. Inspektorem Ochrony Danych we wszystkich Spółkach jest Pan Jacek Grochowski, mail @ lub @ Pani/Pana dane osobowe zawarte w przesłanych dokumentach aplikacyjnych będą przetwarzane w celu obecnej rekrutacji.

Dodatkowe informacje

Strona www: www.hunters.pl

Słowa kuczowe: • sprzątaczka serwis sprzątający praca komorniki

Skontaktuj się ze sprzedawcą

    Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.

    Komentarze

    Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy