Magazynier (firma kurierska)

1 zdjęcie
Darmowe
ID #255
Opublikowany 1 miesiąc temu
Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o. o (numer certyfikatu 4042), dla swojego Klienta firmy z Holandii poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Holandia, Duiven

Opis stanowiska:
- rozładunek paczek z ciężarówek;
- ręczne wyładowywanie paczek z naczep samochodowych i odkładanie ich na taśmę;
- sortowanie paczek przy taśmie (nadzór nad prawidłowym rozmieszczeniem towaru);
- załadunek przesyłek – zbieranie paczek z taśmy i umieszczanie ich na ciężarówce;
- transport paczek na magazynie wózkiem EPT/Heftruck

Oferujemy:
- pracę na dwie zmiany (popołudnie i nocki);
- stawkę 10,56 euro brutto + dodatki zmianowe;
- kontrakt holenderski – stała współpraca;
- zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych oraz ubezpieczenie (odpłatne).

Wymagania:
- aktualne oświadczenie o niekaralności;
- wymagane doświadczenie na wózku EPT lub Heftruck;
- prawo jazdy;
- dobry język angielski.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w na adres m.terlecka@derksen-polska.pl lub kontakt telefoniczny +48 513 028 724/+48 517 491 676.

Dodatkowe informacje

Skontaktuj się ze sprzedawcą

    Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.

    Komentarze

    Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy